• Základná škola, Štefánikova ulica 745/1, 924 00 Galanta

Učiteľ/ učiteľka pre  primárne vzdelávanie ( 1.stupeň)

Základná škola, Štefánikova ulica 745/1, 924 00 Galanta prijme do pracovného pomeru pedagogického zamestnanca na pozíciu:

učiteľ/učiteľka pre primárne vzdelávanie

Požadované vzdelanie: Vzdelanie podľa zákona č.138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č.437/2009 Z.z.

Odborná prax: práca vhodná aj pre absolventa

Úväzok: 100% - zastupovanie MD

Termín pre zasielanie žiadostí do: 05.03.2021

Termín nástupu: 15.03.2021

Miesto práce: Galanta

Žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné zaslať poštou, mailom na adresu:

Základná škola, Štefánikova ulica 745/1, 924 00 Galanta, zsstefanikga@gmail.com

• Školský klub detí bude v prevádzke od 15.2.2021 v čase od 7,00 do 16,00 hod.   len pre žiakov, ktorých rodičia pracujú v kritickej infraštruktúre alebo im nie je umožnená práca na doma.

Podmienkou nástupu žiaka do ŠKD je predloženie čestného vyhlásenia o bezinfekčnosti ( otestovanie aspoň jedného zákonného zástupcu žiaka, ktorý s ním žije v spoločnej domácnosti).

Školská jedáleň nie je v prevádzke.

• Vážení rodičia a priatelia školy.

• Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

- skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole

- skvalitnenie vybavenia školy

Ďakujeme.