• Vážení rodičia,

prešiel ďalší rok a my sa na Vás opäť obraciame s prosbou o darovanie 2% z Vašich daní našej škole. Prostriedky, ktoré sme od Vás doteraz získali, nám pomohli zlepšiť priestory šatní a to zakúpením skriniek pre každé dieťa našej školy, zakúpiť žalúzie do tried, skrinky do tried či dokúpiť pomôcky pre učiteľov.

Nakoľko by sme v trende zlepšovania prostredia pre naše deti chceli pokračovať, zasielame Vám tlačivo „Vyhlásenie o poukázaní 2% daní“.  Tlačivo je potrebné vyplniť a podpísať, doložiť k nemu „Potvrdenie o zaplatení dane z príjmu“ (ktoré si treba vyžiadať od zamestnávateľa) a obidve tieto tlačivá treba odovzdať na daňovom úrade, prípadne ho odovzdať v škole a my ho odovzdáme za Vás.

V prípade, že ste živnostník a podávate si daňové priznanie, je potrebné len naše identifikačné údaje z tlačiva „Vyhlásenie“ prepísať do daňového priznania.

Za každé jedno euro Vám ďakujeme.

Rodičovské združenie o.z.