• Vážení rodičia a priatelia školy.

• Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

- skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole

- skvalitnenie vybavenia školy

Ďakujeme.

• Vážení rodičia, prosíme Vás o spoluprácu pri nahlasovaní vykonania antigénových testov

Povinnosťou školy je nahlasovať zrealizované antigénové testy na týždennej báze prostredníctvom online formulára. Nakoľko časť rodičov nenahlasovala vykonanie antigénových samotestov, boli zistené u väčšiny škôl rozdiely medzi počtom rozdaných a nahlásených antigénových testov.

Je potrebné urobiť nápravu a zosúladiť počty antigénových testov, lebo inak nebudeme môcť v januári objednať pre žiakov ďalšie antigénové testy.

Preto Vás prosíme, aby ste čo v najkratšom čase nahlásili počet vykonaných antigénových testov od 2.9.2021 do 6.1.2022 prostredníctvom ižk, resp. na mail školy do 7.1.2022.

Ďakujeme za spoluprácu.

• Vážení rodičia, milí žiaci

Po vianočných prázdninách sa začne prezenčné vyučovanie v pondelok 10.01.2021.

Od tohto termínu sa škola riadi manuálom Školský semafor.

V škole budú podľa vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva povinné rúška.

Pripomíname zákonným zástupcom , že pred nástupom žiaka do školy treba elektronicky zaslať potvrdenie o bezpríznakovosti, resp. vyplnené tlačivo priniesť pri nástupe.

V Galante, 05.01.2021                              PaedDr. Radoslav Forro