• Čaro slova

• Žiaci našej školy Karin Popluhárová a Lukáš Kameň reprezentovali školu v okresnej súťaží v umeleckom prednese prózy. V II. kategórií sa Karin Popluhárová umiestnila na 3. mieste.

• Okresná súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy - Čaro slova

Poézia- 2.miesto Denisa Marczibanyiová

Próza- 3.miesto Sára Margita Balušíková

• Čaro slova

Dňa 1.3.2018 sa na 1. stupni konalo školské kolo v súťaži Čaro slova- v prednese poézie a prózy. Okresné kolo sa uskutoční dňa 19.3.2018, kde našu školu budú reprezentovať žiačky 3.A triedy a to Denisa Marczibányiová a Sára Margita Balušíková.

Poézia

1. Denisa Marczibániyová

2. Samuel Lipovský

3. Bianka Gálová

Próza

1. Sára Margita Balušíková

2. Michal Kotman

3. Leila Čizmadiová

• Výstava v Matici Slovenskej

• Žiaci 3.A a 3.B sa zúčastnili výstavy v Matici Slevenskej: O SLOVENSKOM HOMÉROVI - zo života a diela Pavla Dobšinského, kňaza, redaktora, básnika, prekladateľa, pedagóga a zberateľa ľudových.

• Experimentovanie po nemecky

• Naša škola sa v školskom roku 2017/2018 zapojila do projektu Experimentovanie po nemecky. Počas experimentovania si žiaci precvičujú čítanie i počúvanie s porozumením,  písanie a rozprávanie po nemecky tým, že podávajú správu a prezentujú výsledky. Partnermi projektu sú Nadácia Volkswagen Slovakia, Štátny pedagogický ústav a Goetheho inštitút. Vďaka nim máme prístup k mnohostranne využiteľným materiálom na nasledovné témy: voda, magnetizmus, rastliny, auto, materiály, vzduch, čas, hmotnosť, olej a masť, plyn, ľudské telo, zvieratá, príroda, zem, slnko.

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia školy
            • mimoškolské aktivity

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

1. Do 15.2.2018 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň
            2. Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil Potvrdenie o zaplatení dane
            3. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane - to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať. Táto suma však musí byť minimálne 3 €.
            4. Stiahnite si a vyplňte Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane, v ktorom sú už vyplnené údaje o prijímateľovi.
            5. Obe tieto tlačivá (Vyhlásenie spolu s Potvrdením), doručte do 30. apríla 2018 na daňový úrad podľa Vášho bydliska.

• Vítame vás v novom kalendárnom roku 2018

• Milí rodičia, žiaci, priatelia školy i široká verejnosť. Spustili sme prevádzku novej webovej stránky našej školy, ktorá je moderná, prehľadná a umožňuje užívateľom jednoduchší prístup ku zverejneným informáciám. K dispozícii zostáva aj pôvodná stránka, ktorá je prístupná na webovej adrese: www.zsstefanikga.edu.sk . Pôvodná stránka sa nebude aktualizovať. Nová web stránka je platná od 1.1.2018.

• Mobilní používatelia

• Milí mobilní používatelia,

Váš rozvrh si môžete skontrolovať aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

• Rozvrhy a suplovanie

• Milí učitelia a študenti,

môžete si skontrolovať Váš rozvrh a aktuálne suplovanie. Stačí kliknúť na odkaz v hornej časti stránky.

• Vznik tejto www stránky

• Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.